arkonatelier_ibv_07_w.jpgarkonatelier_ibv_08_w.jpgarkonatelier_ibv_09_w.jpgarkonatelier_ibv_10_w.jpgarkonatelier_ibv_11_w.jpgarkonatelier_ibv_12_w.jpgarkonatelier_ibv_vykresy_04_w.jpgarkonatelier_ibv_vykresy_01_w.jpgarkonatelier_ibv_vykresy_02_w.jpgarkonatelier_ibv_vykresy_03_w.jpg

v navrhovanej radovej zástavbe vznikne 18 rodinných domov so spoločným parkoviskom. domy sú prístupné neoplotenou predzáhradkou z obslužnej komunikácie s parkovou zeleňou. z hľadiska účelu a hospodárskeho využitia majú aj možnosť prístupu zo záhrady s oplotením. všetky navrhované domy sú rovnaké a riešené ako dvojpodlažné. sú rozdelené na prízemie ako dennú časť s prístupom na terasu a obytné podkrovie ako nočnú časť. vnútorné usporiadanie obytných priestorov je orientované na juhozápadnú stranu tak, aby sa využilo čo najviac intimity pre pohodlné bývanie.

1np obsahuje vstupné zádverie, wc so šatníkom, jedáleň, kuchyňu a obývaciu miestnosť s prístupom na terasu, technickú miestnosť. na 2np sa nachádzajú dve detské izby, spálňa a kúpeľňa.

rodinné domy budú vytvárať priaznivé sociálne podmienky pre mladé rodiny.

štúdia 2016

napíšte nám