001.effectsResult.jpg002.effectsResult.jpg003.effectsResult.jpg004.effectsResult.jpg005.effectsResult.jpg006.effectsResult.jpg007.effectsResult.jpg012.effectsResult.jpg013.effectsResult.jpg014.effectsResult.jpg

Objekt je zložený zo siedmych priečnych, voči sebe navzájom posunutých traktov. Krajné trojtrakty sú navrhované ako obytné, strený trakt je navrhovaný ako spoločný vstupný priestor so schodiskom, ktoré sprístupňujem všetky podlažia. V zadnej časti stredného traktu je v prípade požiadavky investora možné vybudovať výťahovú šachtu s osobným výťahom.

Objekt má 4 nadzemné podlažia s jedným centrálnym vstupom do bytového domu na 1.NP. Vstup vedie do spoločnej chodby, z ktorej sú prístupné byty na 2.NP-4.N. Na 1.NP je zo spoločnej chodby prístupných 5 bytov, centrálna kotolňa bytového domu a pivničné kobky sústredené centrálne pre všetky bytové jednotky v bytovom dome. Na 2.NP – 4.NP je navrhovaných 6 bytových jednotiek na každom podlaží, prístupných zo spoločnej chodby.

 Dispozične byty pozostávajú zo vstupných  chodbových priestorov so sociálnymi zariadeniami, samostatných izieb a obývacej izby priamo prepojenej s kuchyňou a jedálenským kútom.

štúdia 2018, DÚR 2019

napíšte nám