vray_Scene 1.effectsResult.jpgvray_Scene 2.effectsResult.jpgvray_Scene 3.effectsResult.jpgvray_Scene 4.effectsResult.jpgvray_Scene 5.effectsResult.jpgvray_Scene 6.effectsResult.jpgvray_Scene 7.effectsResult.jpgvray_Scene 8.effectsResult.jpg

Predmetom projektu ako aj účelom novostavby rodinného domu je vytvorenie kvalitnej bytovej jednotky pre 4-člennú rodinu v jednopodlažnom objekte s čiastočným podpivničením.

Na 1. PP sa nachádza vstup do rodinného domu cez zádverie z ktorého sa vstupuje schodiskom na 1.NP. Na úrovni 1.PP  je vedľa vstupu do rodinného domu aj vchod do garáže z ktorej sa interiérovými dverami vstupuje do zádveria a do skladu pod schodiskom ako i do pivnice za garážou.

Na 1.NP sa vstupuje schodiskom zo suterénu do chodby z ktorej sú priamo prístupné miestnosti: samostatné WC, kúpeľňa s WC, 2x detská izba, pričom z jednej detskej izby je východ na terasu, a združený priestor obývacej izby, jedálne a kuchyne. Z kuchyne je vstup do komory a kotolne a z obývacej izby do spálne rodičov. Zo spálne a obývacej izby je východ na terasu.

štúdia, stavebné povolenie 2019

 

 napíšte nám